AppUcoin  je výsledkem naší zcela unikátní těžby. AppUcoin posouvá všechny známé technologické parametry na vyšší úroveň a ukazuje směr budoucnosti.
Využij neobyčejný potenciál naší virtuální měny a již dnes si kup podíl na těžbě AppUcoinu. K nákupu těžebních polí a věží získává přístup každý člen komunity, který sdílí App Umbrella vizi. Každý člen App Umbrella se automaticky podílí na těžbě AppUcoinu a to tak, že každou hodinu získává část z celkově vytěžených AppUcoinů do své peněženky.
Čím dříve se stanete členy komunity App Umbrella, o to dříve se začnete podílet na těžbě a o to větší podíly budete získávat.

AppUcoin  je atraktivní a nadčasová virtuální měna. Měna neomezená hranicemi, neregulovaná vládami či jinými regulátory. Je symbolem svobody a synergie. Virtuální měna umožňuje převádět prostředky jednoduše a kdekoliv. JE TO CESTA, jak mít vše bezpečně pod kontrolou.

Každý člen komunity App Umbrella získává možnost těžit naši unikátní virtuální měnu s názvem AppUcoin.

Vytvořili jsme unikátní a jedinečný těžební prostor, JEHOŽ VÝSLEDKEM JE  AppUcoin .

Představte si to jako pole, na kterém pěstujete a jehož plody poté sbíráte, například v podobě brambor. U nás je výsledkem těžby („sběru“) AppUcoin.
Kdyby si měl každý z nás položit otázku „Jaký coin bychom chtěli vlastnit?“ určitě by většina z nás odpověděla, že takový, který by umožňoval jednak zajímavý potenciál, ale zároveň (zejména pokud jde o jeho následnou využitelnost) aby splňoval i nejmodernější technické parametry a neustále se vyvíjel společně s celosvětovým trendem. Aby daný coin bylo možné rychle převádět napříč různými kontinenty, aby ověřování jednotlivých transakcí bylo okamžité a zároveň sofistikované a zabezpečené na špičkové úrovni. Zkrátka absolutní bezpečnost celého systému, anonymita transakcí ale i jejich zabezpečená archivace. Toto všechno dává danému coinu silnou důvěryhodnost a zvyšuje o něj zájem.
Ve vztahu k technickým řešením, máme vlastní unikátní způsob zabezpečení transakcí prostřednictvím unikátního způsobu kódování, rychlosti a bezpečnosti ověřování převodů, hashování a samozřejmě využívání jedinečné technologie blockchain, doplněné o vylepšení pomocí vlastních technických řešení s maximálním důrazem na bezpečnost.


Naše vize pro příští roky je spojena s AppUcoinem. Je to nádherná synergie,můžete používat aplikace a tím zároveň budovat i svou vlastní měnu.


appucoin
appucoin
appucoin
appucoin
appucoin vize
Sídlo společnosti:

APP. UMBRELLA, a.s.
Antala Staška 1859/34
140 00 Praha Czech Republic
Reg. Number B 22093 registered at City Court Praha
Base capital: 2 mil. Kc
ICO: 01855867

Support E-mail: info@appumbrella.online

 .