AppUcoin  je atraktivní a nadčasová virtuální měna. Měna neomezená hranicemi, neregulovaná vládami či jinými regulátory. Je symbolem svobody a synergie. Virtuální měna umožňuje převádět prostředky jednoduše a kdekoliv. JE TO CESTA, jak mít vše bezpečně pod kontrolou.

Každý člen komunity App Umbrella získává možnost těžit naši unikátní virtuální měnu s názvem AppUcoin.


Vytvořili jsme unikátní a jedinečný těžební prostor, JEHOŽ VÝSLEDKEM JE AppUcoin.
Představte si to jako pole, na kterém pěstujete a jehož plody poté sbíráte, například v podobě brambor. U nás je výsledkem těžby („sběru“) AppUcoin.
Kdyby si měl každý z nás položit otázku „Jaký coin bychom chtěli vlastnit?“ určitě by většina z nás odpověděla, že takový, který by umožňoval jednak zajímavý potenciál, ale zároveň (zejména pokud jde o jeho následnou využitelnost) aby splňoval i nejmodernější technické parametry a neustále se vyvíjel společně s celosvětovým trendem. Aby daný coin bylo možné rychle převádět napříč různými kontinenty, aby ověřování jednotlivých transakcí bylo okamžité a zároveň sofistikované a zabezpečené na špičkové úrovni. Zkrátka absolutní bezpečnost celého systému, anonymita transakcí ale i jejich zabezpečená archivace. Toto všechno dává danému coinu silnou důvěryhodnost a zvyšuje o něj zájem.
Ve vztahu k technickým řešením, máme vlastní unikátní způsob zabezpečení transakcí prostřednictvím unikátního způsobu kódování, rychlosti a bezpečnosti ověřování převodů, hashování a samozřejmě využívání jedinečné technologie blockchain, doplněné o vylepšení pomocí vlastních technických řešení s maximálním důrazem na bezpečnost. 

appucoin
appucoin
appucoin
appucoin

Firemní informace: APP.UMBRELLA,a.s.

Antala Staška 1859/34
140 00 Praha
Česká Republika
Spisová značka B 22093 vedená u Městského soudu v Praze
Základní kapitál: 2 mil. Kč
IČO: 01855867


 .