AppUcoin  je atraktivní a nadčasová virtuální měna. Měna neomezená hranicemi, neregulovaná vládami či jinými regulátory. Je symbolem svobody a synergie. Virtuální měna umožňuje převádět prostředky jednoduše a kdekoliv. JE TO CESTA, jak mít vše bezpečně pod kontrolou.

Každý člen komunity App Umbrella získává možnost těžit naši unikátní virtuální měnu s názvem AppUcoin.


Vytvořili jsme unikátní a jedinečný těžební prostor, JEHOŽ VÝSLEDKEM JE AppUcoin.
Představte si to jako pole, na kterém pěstujete a jehož plody poté sbíráte, například v podobě brambor. U nás je výsledkem těžby („sběru“) AppUcoin.
Kdyby si měl každý z nás položit otázku „Jaký coin bychom chtěli vlastnit?“ určitě by většina z nás odpověděla, že takový, který by umožňoval jednak zajímavý potenciál, ale zároveň (zejména pokud jde o jeho následnou využitelnost) aby splňoval i nejmodernější technické parametry a neustále se vyvíjel společně s celosvětovým trendem. Aby daný coin bylo možné rychle převádět napříč různými kontinenty, aby ověřování jednotlivých transakcí bylo okamžité a zároveň sofistikované a zabezpečené na špičkové úrovni. Zkrátka absolutní bezpečnost celého systému, anonymita transakcí ale i jejich zabezpečená archivace. Toto všechno dává danému coinu silnou důvěryhodnost a zvyšuje o něj zájem.
Ve vztahu k technickým řešením, máme vlastní unikátní způsob zabezpečení transakcí prostřednictvím unikátního způsobu kódování, rychlosti a bezpečnosti ověřování převodů, hashování a samozřejmě využívání jedinečné technologie blockchain, doplněné o vylepšení pomocí vlastních technických řešení s maximálním důrazem na bezpečnost. 

AppUcoin


Aktuální těžba k 14.6.2019MAJITEL WEBOVÉ STRÁNKY.
Zdislav Volf SUPERAGENT komunity App.Umbrella  
Kontakt: info@appucoin.cz  

FB – https://www.facebook.com/zdislav.volf

Sídlo a základní informace o firmě 

APP. UMBRELLA, a.s. 

 Antala Staška 1859/34  140 00   Praha  Czech Republic  
 Reg. Number B 22093 registered at City Court Praha  
 Base capital: 2 mil. Kc  ICO: 01855867  
 Support E-mail: info@appumbrella.online 

 .