Komunita ve které nikdy nejsi sám. Otevíráme brány do celého světa s jasnou vizí. Novodobá komunita bez hranic. Bez rozdílu národnosti, rasy či přesvědčení, komunita se společným záměrem i cílem. Záměrem, společně profitovat na obrovském potenciálu světa online aplikací


Spojujeme lidi. Lidi kteří chtějí, kromě denního využívání světa internetu a aplikací, na tomto prostředí i profitovat.

Cílem komunity je přidat značku App Umbrella ke společnostem, které dnes patří k absolutním topům na světě jako Facebook, Google a Apple. Tyto společnosti využily a využívají stejných prostředí a aktuálně se jedná o nejziskovější a nejbohatší společnosti na světě. Dokázaly vytvořit jedny z nejsilnějších komunit uživatelů jejich prostředí. Konkrétně ne oni, ale my, jejich uživatelé, jsme jim vytvořili tak velký potenciál. Členství v jejich komunitě NÁM však neumožňuje podílet se na profitu.

Značka App Umbrella přichází s možností změnit pohled na využívání těchto prostředí a zároveň i pro běžné uživatele přináší možnost profitovat.

App Umbrella vám dává možnost být součástí jednoho velkého týmu. Spolupráce nám umožňuje vytvářet společné myšlenkové hodnoty a posouvat celý projekt vpřed. Příležitost poznávat se, sdílet informace a navzájem se obohacovat s lidmi z celého světa.

S vývojem celého projektu a realizací naší vize v praxi vytvoříme nepřeberné množství těch nejlepších online řešení, ať už platebních a rezervačních systémů, aplikací se sdílením služeb a mnoho dalších dnes tak vyžadovaných služeb, určených právě pro naší komunitu.

V komunitě chceme pomáhat a podporovat jak naše mladé nadějné vývojáře, tak i osoby, které si to zaslouží. Proto budeme pracovat i na charitativních projektech a investovat do filantropické činnosti.

MAJITEL WEBOVÉ STRÁNKY.
Zdislav Volf SUPERAGENT komunity App.Umbrella  
Kontakt: info@appucoin.cz  

FB – https://www.facebook.com/zdislav.volf

Sídlo a základní informace o firmě 

APP. UMBRELLA, a.s. 

 Antala Staška 1859/34  140 00   Praha  Czech Republic  
 Reg. Number B 22093 registered at City Court Praha  
 Base capital: 2 mil. Kc  ICO: 01855867  
 Support E-mail: info@appumbrella.online 

 .