Stačí se zaregistrovat u české firmy App.Umbrella a.s. sídlící v Praze. Registrace je zcela zdarma! 

Pokud i po shlédnutí video prezentace stále váháte můžete se z účastnit klientské prezentace která se koná každé pondělí ON-LINE v 20.30 h. a pomůže Vám odpovědět na případné otázky.

Pokud se rozhodnete využít této skvělé a neopakovatelné nabídky,je třeba dokončit registraci a to do 15 dnů od vzniku zakoupením startovní věže za 605 Kč. Věž těží AppUcoiny ihned po zaplacení. 

Registraci můžete zaplatit kartou nebo převodem na účet. Po zaplacení obdržíte fakturu. Samozřejmě můžete do 14 dnů od registrace odstoupit od smlouvy a firma Vám vrátí zaplacenou částku na účet. 

Těžbu můžete sledovat v klientské zóně  v sekci peněženka AppUcoin,kde se podíly z těžby připisují každou hodinu. V současné době Vám 1 věž vytěží přes 6 AppUcoinů za měsíc. Aktuální cena AppUcoinu je 2 USD. Návratnost investice cca. 3,5 měsíce a poté Vám věž již vydělává!

Kdykoliv můžete dokoupit další věž za 990 Kč nebo celé pole za 9900 Kč kde je 10 věží a jednu dostáváte jako bonus opět návratnost cca. 3,5 měsíce. Je dobré ihned na počátku natěžit co nejvíce AppUcoinů. Za 8 let těžba končí. 

Čím více lidí se registruje, tím vyšší je hodnota AppUcoinu. Tzn., že za několik měsíců může mít 1 AppUcoin hodnotu 10, 20, nebo i více USD. AppUcoin má vzrůstající tendenci !!! Na rozdíl od ostatních kryptoměn má obrovskou výhodu a to je STABILITA a KRYTÍ HODNOTY-SKUTEČNÝMI PENĚZI. 

Její hodnota je krytá a nemůže klesnout. Tzn., nemůžete na tom prodělat. Naopak. Hodnota AppUcoinu bude stále stoupat. Záleží to na dvou věcech: Peníze jsou získávány z moderních technologií - internet, sociální sítě, mobily, z reklam umístěných v aplikacích a atd.... 

To to je obor, který se žene stále dopředu a za ním je neuvěřitelné množství peněz. Navíc se projekt rozšiřuje do zahraničí, což má obrovský potenciál !!! 

Podobným způsobem se dostal i BITCOIN tam kde je. Byla by škoda nechat si tento vlak ujet když se teprve rozjíždí! 

V průběhu roku 2019 dojde k tzv. zalistování AppUcoinu na burze. Zalistování umožní směnitelnost a převoditelnost AppUcoinu do různých měn (a tedy jeho „vybrání“). Společnost dává této důležité události velkou váhu a podle toho i zvolí konkrétní datum v tomto roce.


Pokud chceš profitovat z tohoto projektu,tak neváhej a zaregistruj se již dnes 

ať si můžeš ukousnout co největší kus z tohoto koláče!


MAJITEL WEBOVÉ STRÁNKY.
Zdislav Volf SUPERAGENT komunity App.Umbrella  
Kontakt: info@appucoin.cz  

FB – https://www.facebook.com/zdislav.volf

Sídlo a základní informace o firmě 

APP. UMBRELLA, a.s. 

 Antala Staška 1859/34  140 00   Praha  Czech Republic  
 Reg. Number B 22093 registered at City Court Praha  
 Base capital: 2 mil. Kc  ICO: 01855867  
 Support E-mail: info@appumbrella.online 

 .