Tento český projekt odstartoval v květnu 2017. 

V té době fungoval projekt off-line šířil se díky přednáškám ve větších městech. Nyní s rostoucí komunitou od konce roku 2018 se stal oficiálně on-line globálním projektem.

App.Umbrella a.s. Je ověřená a soudem prověřená společnost. Vytváříme novodobou komunitu uživatelů webových a mobilních aplikací. Miliardy lidi na celém světě dnes využívají smartphony a aplikace.

Náš jiný pohled na toto prostředí umožňuje komunitě AppUmbrella aplikace využívat i na nich profitovat. Po jednoduché registraci a zakoupení startovní věže za 605 KČ, která je dostupná úplně každému mají klienti veškeré služby zdarma. Spojení komunity KLIENTŮ s tímto prostředím bude přinášet mnoho dalších možností spolupráce a vzájemných výhod.

App.Umbrella poskytuje svým členům exkluzivní benefity, kterým je i pasivní těžba AppUcoinů až do srpna 2027 !


Členové, kteří spolupracují se společností App.Umbrella a svou aktivitou přispívají k rozvoji celého projektu, mají možnost být za svou práci náležitě odměněni v podobě různých odměn a provizí  

V průběhu roku 2019 dojde k tzv. zalistování AppUcoinu na burze. Zalistování umožní směnitelnost a převoditelnost AppUcoinu do různých měn (a tedy jeho „vybrání“). Společnost dává této důležité události velkou váhu a podle toho i zvolí konkrétní datum v tomto roce.


Pokud chceš profitovat z tohoto projektu,tak neváhej a zaregistruj se již dnes ať si můžeš ukousnout co největší kus z tohoto koláče!meziprovize z registrací


meziprovize z prodeje

MAJITEL WEBOVÉ STRÁNKY.
Zdislav Volf SUPERAGENT komunity App.Umbrella  
Kontakt: info@appucoin.cz  

FB – https://www.facebook.com/zdislav.volf

Sídlo a základní informace o firmě 

APP. UMBRELLA, a.s. 

 Antala Staška 1859/34  140 00   Praha  Czech Republic  
 Reg. Number B 22093 registered at City Court Praha  
 Base capital: 2 mil. Kc  ICO: 01855867  
 Support E-mail: info@appumbrella.online 

 .