Naše vize pro příští roky je spojena s AppUcoinem. Je to nádherná synergie, můžete používat aplikace a tím zároveň budovat i svou vlastní měnu.


Experti z celého světa přinášejí různý přístup k aplikacím, různé aplikace a řešení, různé náhledy na věc a to všechno v konečném důsledku přináší benefit nám všem. Chceme být nápomocní všem lidem celého světa s našimi aplikacemi a zároveň je chceme i bavit. Ať každý může najít to svoje pro práci, zábavu, cestování atd. Jsme si jisti tím, že náš top profi tým je schopen připravit tu nejvyšší kvalitu aplikací pro celý svět.
Vize aplikací je úzce spjata s vizí komunity. Spojujeme lidi, kteří chtějí i jako běžní uživatelé aplikací a moderních technologiií na tomto prostředí i profitovat. Naší vizí je společnými silami přidat jméno App Umbrella ke společnostem, které dnes patří k absolutním topům na světě jako Facebook, Google a Apple. Zároveň chceme pomáhat a podporovat jak mladé nadějné vývojáře tak i osoby, které si to zaslouží. Proto budeme pracovat i na charitativních projektech.
Aplikace a komunitu doplňuje vize s naší výjimečnou virtuální měnou AppUcoin. Budujeme měnu na základě reálného využívání aplikací, které lidi po celém světě využívají ve svém každodenním životě. V rámci celého našeho projektu chceme dosáhnout na zajímavé hodnoty naší virtuální měny a zároveň vytvořit a v praxi realizovat možnost využívání vlastního platebního systému, který nám umožní stát se nezávislou a svobodnou komunitou. Všechny 3 pilíře naší vize tvoří nádhernou synergii.


MAJITEL WEBOVÉ STRÁNKY.
Zdislav Volf SUPERAGENT komunity App.Umbrella  
Kontakt: info@appucoin.cz  

FB – https://www.facebook.com/zdislav.volf

Sídlo a základní informace o firmě 

APP. UMBRELLA, a.s. 

 Antala Staška 1859/34  140 00   Praha  Czech Republic  
 Reg. Number B 22093 registered at City Court Praha  
 Base capital: 2 mil. Kc  ICO: 01855867  
 Support E-mail: info@appumbrella.online 

 .